Narzędzia do tuningu

Unitronic jest oficjalnym dystrybutorem na terenie Polski produktów firmy Dimsport.

Oferta obejmuje narzędzia do samodzielnej modyfikacji oprogramowania sterowników silnikowych (RACE) oraz do odczytywania i programowania ich zawartości (NewGenius, Trasdata).

Katalog produktów RACE/NewGenius/MyGenius: Pobierz

Lista pojazdów obsługiwanych przez złącze OBD: Pobierz

Lista sterowników obsługiwana przez złącze BDM: Pobierz

Instrukcja obsługi programu RACE: Pobierz

Instrukcja dla konsoli Genius: Pobierz

Galeria produktów Dimsport:

[good-old-gallery id=”658″ fx=”scrollHorz” pager=”false” navigation=”false”]

Krótki opis poszczególnych produktów:

RACE jest programem bazowym służącym do edycji oprogramowania sterowników oraz kalkulacji ostatecznej sumy kontrolnej. Jest on podstawowym narzędziem służącym do tuningu nie tylko samochodów.

Konsola GENIUS to zaawansowane urządzenie do programowania sterowników przez złącze OBD, Posiada przejrzysty interface obsługiwany poprzez ekran dotykowy oraz wiele zaawansowanych funkcji, a to wszystko w jednym małym urządzeniu. Rozróżniamy dwie wersje konsol newGenius, są to:

MASTER: tą konsolą możemy możemy pracować samodzielnie i zarządzać odczytanymi plikami.

SLAVE: jest to rozwiązanie dla dealerów, których zadanie ogranicza się do odczytania samochodu, następnie wysłania oprogramowania do tunera przy pomocy dołączonego oprogramowania i następnie zaprogramowania zmodyfikowanego programu.

NewTRASDATA to urządzenie służące do odczytywania sterowników przy pomocy złącza BDM na płycie głównej sterownika.

Rapid: są to urządzenia zewnętrzne tzw. BOX’y które podnoszą moc bez ingerencji w oprogramowanie sterownika. Poziom zaawansowania i możliwość indywidualnego zaprogramowania każdego urządzenia pod wymogi klienta sprawia, że z czystym sumieniem możemy je polecić jako rozwiązanie dla osób obawiających się o utratę gwarancji fabrycznej. Rapid przychodzi z bezprzewodowym pilotem którym możemy przełączać między podniesioną, a seryjną mocą w zależności od potrzeb w trakcie jazdy.

Firma Dimsport produkuje również profesjonalne hamownie dla różnego rodzaju pojazdów m. in. samochodów osobowych, motocykli, ciężarówek oraz traktorów.

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy w posiadaniu zawsze aktualnych cenników. Istnieje możliwość kupna urządzeń w leasingu.

 

Informacje na temat leasingu: Pobierz