Oferta cenowa modyfikacji silników 2.0TCE Renault

Oferta kierowana dla osób posiadających silniki 2.0TCE 180KM

Stage1: sam program 210KM/340NM 1650zł
Stage2: program z kilkoma dodatkowymi zabiegami mechanicznymi (bez wymiany podzespołów) 225KM/350NM 2200zł
Stage3: Stage2 wzbogacony o wydajniejszy intercooler oraz układ wydechowy 230-240KM/360NM 2200zł + cena intercoolera (można założyć od wersji RS 1200zł nowy w ASO pasuje bez przeróbek) i układu wydechowego
Stage4: Stage3 + Turbina od MeganeRS i strojenie 290KM/390NM Cena ustalana indywidualnie
Powyżej Stage4 wymagana wymiana skrzyni biegów oraz sprzęgła na odpowiedniki z wersji RS, wydajniejszego intercoolera niż RS, kompletnego układu wydechowego 320KM 420Nm

Oficjalne otwarcie naszej nowej siedziby!!!!

Już 22.02.2013 o godzinie 15:00 zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas w naszej nowej siedzibie.

Z okazji otwarcia  pierwszych pięciu klientów od godziny 15:00  otrzyma kupon na darmowe hamowanie. Pierwsza osoba, która przyjedzie po godzinie 15:00 22.02.2013 otrzyma rabat na program do swojego samochodu w wysokości 50%.

Kupony oraz rabat będą możliwe do wykorzystania w późniejszym terminie ustalonym osobiście.

Serdecznie zapraszamy!!!

Link do wydarzenia na Facebook: link

Nowa strona Unitronic

Witamy na nowej stronie firmy Unitronic. Dzięki łatwiejszemu systemowi zarządzania zawartością witryny dołożymy wszelkich starań, aby na bieżąco umieszczać wszystkie nowe projekty oraz uaktualniać ofertę.

Zapraszamy do przeglądania 😉

Zaszufladkowano do kategorii Newsy

Nowe narzędzia, nowe możliwości…

 

Nadchodzi kres problemów z modyfikacją sterowników w autach Japońskich i nie tylko!

 

Nowy produkt firmy DIMSPORT jaki wprowadzamy do sprzedaży kryjący się pod nazwą  „NEW TRASDATA” otwiera możliwości re-programowania sterowników DENSO  i HITACHI poszerzając swoją ofertę o ostatnie produkty europejskie których programowanie odbywa się za pomącą portu JTAG. Do Subaru diesla i problematycznego do tej pory Nissana z silnikiem 2.5dCi dołączyły nowe sterowniki Mercedesa DCM3.5 . Pełną listę programowanych sterowników , która oczywiście będzie poszerzana  można pobrać.

 

Lista sterowników: pobierz

Lista samochodów: pobierz

 


Zaszufladkowano do kategorii Newsy

Unitronic oficjalnym dystrybutorem firmy Dimsport

Firma UNITRONIC będąc wcześniej wsparciem technicznym firmy DIMSPORT została dystrybutorem produktów tej firmy. Wprowadzamy do naszej oferty oprogramowanie służące do modyfikacji jak i urządzenia do programowania aut przez złącze diagnostyczne. Oferta dotyczy oprogramowania RACE EVO we wszystkich swoich opcjach, systemu wymiany oprogramowania w postaci konsoli NEW GENIUS w wersjach master i slave, konsol MyGENIUS przeznaczonych dla pojedynczego auta , systemu BDM który niebawem pojawi się z możliwością reprogramowania aut japońskich.

Zaszufladkowano do kategorii Newsy