Chiptuning silników D-4D Toyota dostępny!!!

Polecany

UT8PXyAXgtaXXagOFbXh

Istnieje już możliwość modyfikacji oprogramowania sterowników Denso występujących w popularnych silnikach D-4D Toyota. Na tą chwilę samochody, które się modyfikują to:

TOYOTA AURIS 2.0L 16V D-4D 93kW

TOYOTA AVENSIS 2.0L 16V D-4D 93kW

TOYOTA COROLLA 2.0L 16V D-4D 93kW

TOYOTA RAV4 XA40 2.2L 16V D-4D 100/110kW

TOYOTA COROLLA VERSO 2.2L 16V D-4D 100kW

TOYOTA Hilux/Vigo Mk7 2.5L 16V L4 D-4D DOHC 106kW

Istnieje również mozliwość modyfikacji silników benzynowych:

TOYOTA COROLLA 1.6L L4 16V DOHC VVT-i 81kW

TOYOTA YARIS 1.3L L4 16V VVT-1 64kW

TOYOTA CAMRI XV40 2.4L L4 16V 118kW

TOYOTA Hilux/Vigo Mk7 2.7L 16V L4 VVT-i DOHC 119kW

Lista z czasem będzie się rozwijać i finalnie będziemy modyfikować wszystkie diesle by Toyota. Zapraszamy!!!!

Zaszufladkowano do kategorii Blog

Wiosenna Promocja

Wiosna niedługo, a to oznacza promocje przed nowym sezonem. Do końca kwietnia podstawowa modyfikacja dla samochodów starszych niż 2004rok w cenie 1150zł. Pozostałe samochody modyfikowalne przez złącze OBD 1500zł. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia do której grupy zalicza się Państwa samochód 
info@unitronic.pl
luki@unitronic.pl

Zaszufladkowano do kategorii Blog

Elementy projektowane i budowane u nas w firmie. / AKTUALIZACJA

Z przyjemnością ogłaszamy o wejściu firmy UNITRONIC na zupełnie nowy poziom jeżeli chodzi o tuning. Dzięki zakupowi drukarki 3D możemy wykonywać elementy tuningowe jak np. obudowy filtrów powietrza, większe obudowy przepływomierzy oraz wiele innych. Oferta skierowana jest do klientów ceniących rozwiązania nie spotykane nigdzie indziej oraz w pełni indywidualne podejście do ich samochodu. Dopełnieniem naszej drukarki od niedawna jest skaner 3D. Możliwości oraz prawie gotowe elementy do zobaczenia w galerii.

Zapraszamy do współpracy.

[good-old-gallery id=”1135″ size=”medium” fx=”scrollHorz” pager=”false” navigation=”true”]

Zaszufladkowano do kategorii Blog

Alfa Romeo 156 GTA

We współpracy z www.alfaclub.pl dostarczono do nas na strojenie piękną Alfę 156 w najmocniejszej wersji GTA z silnikiem 3.2 V6. Poprzednie projekty ze stajni Alfaclubu opierały się na kompresorze, który był głównym sprawcą większych mocy w V6’tkach. W opisywanym modelu większą moc uzyskano dzięki wymianie i obróbce fabrycznych elementów.

 

Przeprowadzone zmiany to:

-obróbka głowicy

-ostrzejsze wałki rozrządu

-układ wydechowy

-lekkie elementy układu korbowo-tłokowego

-obróbka kolektora ssącego przyszłościowo przygotowane pod większą przepustnicę

Podczas pierwszych oględzin oraz sprawdzenia wszystkiego „naszym okiem” stwierdziliśmy niesprawność sond lambda, które są kluczowym elementem kontroli mieszanki paliwowej silnika. Z powodu wielkości silnika oraz upchnięcia wszystkiego w niewielkiej karoserii wymiana sond nie należała do najprzyjemniejszych dlatego oryginalna długa wiązka została przerobiona na krótszą przy zastosowaniu oryginalnych hermetycznych wtyczek.

Tak zmodyfikowana mechanika wymaga odpowiedniego wystrojenia i tutaj pojawiamy się my ze swoim wieloletnim doświadczeniem w modyfikacji jednostek wolnossących. Alfa przed wystrojeniem legitymowała się mocą 265km i 300Nm, efekt po wystrojeniu wszystkiego to prawie 290km i 320Nm. 

Kilka zdjęć oraz wykres końcowy:

[good-old-gallery id=”812″ fx=”scrollHorz” pager=”false” navigation=”true”]

Zaszufladkowano do kategorii Blog

Zapraszamy wszystkich do naszej nowej siedziby. (zdjęcia)

Z końcem lutego zaczęliśmy pracować w nowym miejscu na ul. Łodygowej 39 w Warszawie. Nowa mapka oraz adres zostały zaktualizowane w zakładce Kontakt. Opierając się wieloletnim doświadczeniem, wszystko zostało wykonane tak, aby móc świadczyć usługi w zakresie tuningu na najwyższym poziomie.

Nasza hamownia 4×4 Maha LPS3000 została na nowo skalibrowana oraz zaktualizowana do najnowszego oprogramowania co zapewnia większą stabilność działania oraz pewność i powtarzalność wyników.

Jedną z ważniejszych nowości jest możliwość pomiaru mocy na silniku oraz na kole w motocyklach. W odróżnieniu od innych hamowni motocyklowych nasze „rolki” nie mają struktury tarki dzięki czemu nie niszczymy opon w jednośladach. Podczas pomiaru mocy możliwe jest monitorowanie oraz następnie nałożenie na wykres takich wartości jak lambda oraz zapłon*. Ceny dla motocykli zostały zaktualizowane w nowym cenniku który znajduje się tutaj.

Kilka zdjęć z nowej siedziby:

[good-old-gallery id=”800″ size=”thumbnail” fx=”scrollHorz” pager=”false” navigation=”true”]